pnegar
ارسالی ها : 10
عضویت : 24 /10 /1393
وضعیت یاهو :
تشکر ها : 1
تشکر شده : 1
۷ نشانه که ثابت می کند هنوز هم می‌توانید ثروتمند شوید

هنوز هم می‌توانید ثروتمند شوید و یابیشتر ثروت کسب کنید به شرط اینکه با در دست داشتن اطلاعات درست و برنامه‌ریزی صحیح تا لحظه‌ی رسیدن به موفقیت‌های مالی دست از تلاش نکشید البته تلاش شما به آنجا هم ختم نمیشود ولی پایه و اساس کار است همان طور که پی خانه را خوب باید بنا کرد تا بتوانیم امکانات زیادی را در آن پیاده کنیم پایه کسب و کار را نیز باید درست بنا کرد.در ادامه نشانه‌هایی را بررسی خواهیم کرد که اثبات می‌کنند در مسیر اهدافتان گام برمی‌دارید و هنوز هم می‌توانید پولدار شوید:
.اطلاعات مالی جامعی دارید ودست از جمع آوری آن نمی کشید
شما از لحاظ مالی و کسب و کار فرد تحصیل‌کرده و آگاهی هستید. دوره‌های آموزشی تحصیلات مالی چیزی نیست که در مدرسه و دانشگاه ویا در کتاب درسی به دنبال آن بگردیم؛ اما شما انسان باهوشی هستید و با مطالعه‌ی کتاب‌های رابرت تی کیوزاکی و میلیونر همسایه: رازهای شگفت‌انگیز ثروتمندان آمریکا نوشته‌ی توماس جی استنلی اطلاعات مالی خود را به روز کرده‌اید و سعی می‌کنید با استفاده از این داده‌های ارزشمند و بروز اولین یک میلیارد زندگی خود را به دست آورید. شما می‌دانید که فقط با پس‌ اندازکردن و منتظر سر برج ماندن نمی‌توان میلیونر یا میلیاردر شد. باید به طور پیوسته با گام‌های استراتژیک و هوشمندانه درآمد خود را افزایش دهید. باید با قوانین پول آشنا شویم و از فرصت‌هایی که پیش روی ما قرار می‌گیرد استفاده کافی داشته باشیم. شما بعد از مطالعه‌ی منابع مختلف می‌دانید که باید پول خود را برای سرمایه‌گذاری‌های آینده پس‌انداز کنید و به جای اینکه فقط به امروز فکر کنید باید به فکر منافع بلندمدت باشید که خب کاملاً درست و منطقی است.احسنت به شما.
.دوست دارید بیشتر از دیگران کار کنید. این یک مزیت است
پول به خواب نمی رود، شب و روز نمی‌شناسد و با تعطیلات و فصول مختلف سال هم کاری ندارد. پول همیشه در دست افراد این کاره حرکتی رو به جلو دارد و تنها راه سازگار شدن با آن این است که بیشتر از دیگران کار کنید و برای اینکه جامعه تلاش شما را ببیند باید در مقایسه با رقبا خدمات بیشتر و بهتری به مشتریان ارائه دهید. علاوه بر این، در دنیای رقابتی امروز بهتر است به جای اینکه به خاطر لباس‌های شگفت‌انگیز و جواهرات زیبای خود شناخته شوید به داشتن اخلاق کاری و پشتکار در میان جمع معروف باشید به این می گویید جذبه ابدی. پس همیشه تلاش کنید و شاهد رشد مستمر ثروت خود باشید.
.از بدهی بشدت دوری می‌کنید
بعضی‌ها با پول مثل جنس یک بار مصرف برخورد می‌کنند واعتباری برایش در نظر دارند؛ اما شما این طور نیستید-شما با پول مثل یک عاشق حسود رفتار می‌کنید و برای محافظت از آن از تمام توان خود استفاده می‌کنید. شاید بعضی‌ها بدهی را فرصتی ارزشمند بدانند که به آن‌ها اجازه تجربه زندگی لوکس و اشرافی را می‌دهد اما شما از بدهی به عنوان راهی برای میلیونر شدن استفاده می‌کنید. یکی از قوانین مالی زندگی شما این است: از بدهی برای کسب درآمد بیشتر استفاده می‌کنم. بیشتر ثروتمندان جهان بدهی دارند اما از این بدهی به عنوان اهرمی قدرتمند برای سرمایه‌گذاری و افزایش جریان نقدی خود استفاده می‌کنند. در واقع، پولدارها از بدهی بشدت دوری می‌کنند و از بدهی نهایت استفاده را می‌کنند. اگر کتاب‌های رابرت کیوساکی را مطالعه کرده باشید به احتمال زیاد با مفاهیم بدهی بد و بدهی خوب آشنا هستید.بدهی بد: بدهی که پول از جیب شما بر دارد یا سرمایه شما را با خطر نابودی مواجه کند.بدهی خوب: بدهی که پول در جیب شما بگذارد یا سرمایه شما را افزایش دهد.
.از فقیر بودن متنفرید ویا اصلا به آن فکر نمیکنید
بعضی‌ها فکر می‌کنند پول ریشه‌ی تمام بدهی‌ها و اصل شرارت‌ها است؛ اما شما نه تنها چنین نگاهی به پول و ثروت ندارید بلکه باور دارید پول به شما آزادی می‌دهد تا بتوانید تا پایان زندگی بدون نگرانی به دنبال رؤیاها و خواسته‌های قلبی خود باشید. فقر انسان را خُرد می‌کند فقر است که باعث نابودیست چه نوع مادیش چه نوع معنوی. هر آدم پولداری که زمانی فقیر بوده است این حقیقت را با تمام وجود درک کرده است، من نیر بخوبی آن را درک میکنم! به همین دلیل هر روز با تمام توان تلاش می‌کنم تا از ثروت خود حراست کنم.
.بر یادگیری تمرکز کرده‌اید و هر روز کاری را انجام می‌دهید که به آن عشق می ورزید
صدها، هزاران و میلیون‌ها راه برای ثروتمند شدن وجود دارد اما هر کس باید مسیر منحصر به فردی که تشخیص میدهد در آن موفق میشود را برگزیند که با شرایطش سازگار باشد. تحصیلات اصلی انسان تازه بعد از دانشگاه آغاز می‌شود. آموزش شما باید فراتر از چیزی باشد که در مدرسه و دانشگاه آموخته‌اید. این را من همیشه میگویم که سر خودتان کلاه نگذارید. نباید از تحصیلات آکادمیک به عنوان راهی برای فرار از رؤیاها و آرزوهای خود استفاده کنیم. شما نه تنها خودتان را با دیگران مقایسه نمی‌کنید بلکه همیشه سعی می‌کنید مسیر زندگی‌تان را بر اساس شرایط امروز خود تعریف کنید و بدانید چه کاری بهترین نتیجه‌ی ممکن را برای شما تولید می‌کنند.
.شما یک راهنما یا مربی میلیونر دارید
شاید به خاطر اینکه در یک خانواده‌ی متوسط رو به پایین به دنیا آمده‌اید یا در کشوری متولد شده‌اید که در مقایسه با کشورهای پیشرفته از لحاظ اجتماعی و اقتصادی چندان توسعه یافته نیست باور کرده باشید که با محدودیت‌های قطعی رو به رو خواهید بود. با این حال اگر یک راهنمای پولدار داشته باشید به سادگی می‌توانید از دانش و اطلاعات او استفاده کنید، بر محدودیت‌های پیرامون خود غلبه کنید و ثروتمند شوید. البته لازم نیست
.بزرگ فکر می‌کنید و مطمئن باشید به جای بزرگی میرسید
در جهان ما منابع ثروت هیچوقت محدود نیستند و شما این را می‌دانید. به همین دلیل نه تنها یک میلیارد بلکه به دنبال رقم‌های بالاتر مثلاً ده میلیارد تومان هستید. شما بزرگ فکر می‌کنید چون می‌دانید این همان چیزی است که کائنات از انسان‌هایی که به دنبال بزرگی و شکوه هستند می‌خواهد تا به اوج مقام ومنزلت دست یابد.


امضای pnegar


پیام نگار مرجع کسب وکار

وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

fns4565
ارسالی ها : 13
عضویت : 24 /4 /1396
محل زندگی : تهران
1 RE ۷ نشانه که ثابت می کند هنوز هم می‌توانید ثروتمند شوید
پنجشنبه 05 مرداد 1396 - 08:36

عالی بود
بابت مقاله خوب تون ممنونم
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :