همه چیز درباره منبع انبساط بخاری آب
بازدید : 363 | چهارشنبه 27 آذر 1398 - 12:42
expansion-tank
ارسالی ها : 1
عضویت : 27 /9 /1398
محل زندگی : تهران
همه چیز درباره منبع انبساط بخاری آب
آبگرمکن استاندارد منبع می تواند لوله های لوله کشی شما را با انبساط حرارتی عادی که در طی فرآیند گرمایش اتفاق می افتد استرس دهد. دستگاه ایمنی شناخته شده به عنوان منبع انبساط بخاری آب (که گاهی اوقات منبع انبساط حرارتی نیز نامیده می شود) می تواند به حداقل رساندن خطر آسیب فشار به سیستم لوله کشی کمک کند. (این مسئله معمولاً برای آبگرمکن های بدون تقاضای مدرن مشکلی ایجاد نمی کند - فقط بخاری های سبک منبع مشمول این مشکل هستند.)
منبع انبساط بخاری آب با جذب حجم اضافی آب ایجاد شده توسط بخاری آب منبع هنگام گرم کردن آب و همچنین جذب نوسانات در فشار منبع آب ورودی ، به عنوان یک منبع سرریز خدمت می کند. از آنجایی که بخاطر انبساط حرارتی ، آب گرم می شود ، آبگرمکن هر بار که آب گرم می کند ، حجم اضافی آب ایجاد می کند. برای مثال تخمین زده می شود که آب سرد در یک بخاری آب استاندارد 50 گالن در هنگام گرم شدن تا 120 درجه فارنهایت به 52 گالن گسترش یابد. با گذشت زمان ، باعث صدمه به بخاری آب ، لامپ های لوله کشی و خود لوله های آب می شوند.
جهت مشاهده لیست قیمت منبع انبساط و خرید منبع انبساط باز و فروش منبع انبساط بسته روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.bamintahvie.com
سیستم های آبرسانی منبع انبساط بسته
در یک سیستم باز که در آن گسترش آب می تواند به سمت تامین آب شهر برود ، به ندرت مشکلی پیش می آید. با این حال ، بسیاری از خانه ها دارای سیستم آبرسانی بسته هستند ، این یک سیستم آب مجهز به شیر یک طرفه مانند شیر برگشتی ، شیر چک یا شیر کاهش فشار است. در سیستم بسته ، این فشار آب اضافی در اثر گسترش حرارتی می تواند بیشترین خسارت را به همراه آورد زیرا فشار آب اضافی نمی تواند به داخل آب شهر بازگردد و به همین دلیل جای دیگری ندارد.
اکثر شهرها نیاز دارند که سیستم های لوله کشی بسته مسکونی به منبع انبساطی مجهز شوند. اگر نوعی از پیشگیرنده جریان برگشتی در خط اصلی آب نصب شده باشد ، ممکن است طبق قانون بخواهید منبع انبساط بخاری آب را نیز نصب کنید. کد محل ساختمان را بررسی کنید یا برای اطلاع از اداره ساختمان و ایمنی تماس بگیرید.
چگونه یک منبع انبساط گسترش آب بخاری نصب می شود
اگر سوپاپ یک طرفه را در خط اصلی آب نصب نکرده اید و به همین دلیل سیستم آب بسته ندارید ، همچنان ممکن است از منبع انبساط بخاری آب بهره مند شوید. مخازن انبساط معمولاً بالاتر از بخاری آب روی خط آب سرد قبل از ورود به بخاری آب نصب می شود. با این حال ، آنها واقعا می توانند در هر نقطه از خط آب سرد قبل از ورود به بخاری آب نصب شوند. داشتن فروش منبع انبساط با جلوگیری از فشار اضافی ساخته شده در سیستم از رسیدن به وسایل و جلوگیری از آسیب رسیدن زودرس آنها به جلوگیری از ریزش شیر آب و توالت فراتر می رود.
قیمت منبع انبساط بخاری آب از 40 دلار شروع می شود و نزدیک به 200 دلار است. قیمت گذاری تا حد زیادی به اندازه منبع بستگی دارد. برای بیشتر تاسیسات مسکونی با بخاری آب 40- یا 50 گالن ، یک منبع ساده 2 گالن خوب است. منبع نصب با اتصال 3/4 اینچی معمولی بسیار آسان است. اگر یکی از آنها قبلاً در آنجا نباشد ، می بایست بر روی بخاری آب نصب شود.
اگر در حال استخدام لوله کش برای نصب بخاری آب هستید ، ایده خوبی است که به طور همزمان قیمت نصب منبع انبساط را دریافت کنید. اگر در همان زمان انجام شود ممکن است خیلی بیشتر از آنچه در حال حاضر پرداخت می کنید ، نباشد. اگر خودتان آبگرمکن را نصب می کنید ، حتی در صورت عدم نیاز به نصب منبع انبساط نیز توجه کنید ، زیرا مزایا بسیار بالاتر از کار و هزینه های موجود است.
خرید منبع انبساط - فروش منبع انبساط

وقتی بخاری در حال کار است ، آب گرم تولید می کند. با افزایش دما ، فشار در سیستم گرمایش نیز بالا می رود و منجر به انبساط حرارتی داخل مخزن می شود.
در سیستم حلقه بسته ، آن حجم اضافی نمی تواند به هر جایی برود ، و در حالی که آب غیرقابل تراکم در نظر گرفته می شود ، انبساط حرارتی استرس اضافی را بر روی عناصر بخاری مانند شیر TPR و سیستم لوله کشی وارد می کند مگر اینکه به واحد انبساط اضافه شود. دریچه تسکین بارها و بارها باز می شود که منجر به اتلاف انرژی و کاهش عمر آن می شود.
در بخاری های گازی ممکن است مشکلات جدی تری ایجاد شود ، جایی که ممکن است دودکش های داخلی از بین بروند و باعث آزاد شدن مونوکسید کربن در خانه شما شوند.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :