خبار اقتصادی

اخبار. اخبار اقتصادی.حقوق کارمندان.تورم.اختلاص.سرمایه.بودجه دولت.کارگران.اخبار مالی.اوضاع مالی کشور.اخبار اقتصاد.وزیر اقتصاد.افزایش حقوق.عیدی.یارانه.افزایش یارانه.زمان واریز یارانه


طرح حمایت از کسب و کار ایرانی


 

بسمه تعالی

 حتما متوجه حذف  تمامی بنر های تبلیغاتی در پیام نگار شده اید.

وجود بسیاری از مشکلات بر سر راه دارندگان کسب و کار ما را بر آن داشت که طرحی راه اندازی کنیم که در حد و توان خود به این دسته از افراد یاری برسانیم.

بنابراین تمامی جایگاه های تبلیغات را به این موضوع اختصاص دادیم و با شرایطی ویژه و کاملا رایگان در اختیار این گروه قرار میگیرد.

به دلیل اینکه ساماندهی در این حجم کمی دشوار است وجود برخی قوانین را می پذیرد که به سهولت انجام این فرایند کمک شایانی خواهد کرد و بحث در مورد آن در این پست مقدور نیست. پس لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

 

تبلیغات رایگان بدون شرایط برای نفرات اولی که تا آخر تابستان درخواست دهند.

 

شرح حمایت

 قدر داشته هایمان را بدانیم!


در زندگی قادر داشته هایمان را بدانیم. هر چقدر هم دارا باشم باز هم کسی پیدا میشود که بهتر و بیشتر داشته باشد. با ما در پیام نگار همراه باشید: www.pnegar,ir کانال تلگرام ما: https://telegram.me/payamnegar

آل‌سعود 116میلیارد دلاری


شادی آذری: 

خزانه‌داری آمریکا پس از 41 سال از بزرگ‌ترین راز خزانه 4/ 13 تریلیون دلاری خود پرده برداشت.به گزارش بلومبرگ، وزارت خزانه‌داری آمریکا به سیاست اختفای ارقام مربوط به خزانه‌داری خود پایان داد و دارایی‌های عربستان در خزانه‌های ایالات‌متحده را افشا کرد. بر این اساس، مجموع دارایی‌های عربستان، این بزرگ‌ترین صادرکننده نفت جهان، تا ماه مارس بالغ بر 8/ 116 میلیارد دلار بوده است که نسبت به رقم 7/ 82 میلیارد دلار در دو سال پیش افزایش یافته است. خزانه‌داری آمریکا این داده‌ها را در پاسخ به درخواست اجرای قانون آزادی اطلاعات که توسط بخش خبر بلومبرگ ارائه شد، منتشر کرده است. رقم اعلام شده، عربستان سعودی را در زمره کشورهایی که بالاترین دارایی را در خزانه آمریکا در اختیار دارند قرار می‌دهد.

 

بر این اساس، رقم مربوط به دارایی‌های چین در خزانه آمریکا بالغ بر 2/ 1 تریلیون دلار و رقم دارایی‌های ژاپن 1/ 1 تریلیون دلار است. آمریکا از سال 1974 تاکنون دارایی‌های این حکومت پادشاهی را جزو اسرار خود حفظ کرده بودند. بحران نفت ۱۹۷۳ در ماه اکتبر و زمانی شروع شد که اعضای سازمان کشورهای عربی صادر‌کننده نفت غربی(AOPEC) شامل اعضای عربی اوپک به اضافه کشورهای سوریه و مصر، ممنوعیت و تحریم صادرات نفت را به کشورهای غربی اعلام کردند. با پایان یافتن تحریم‌ها در ماه مارس افزایش قیمت‌های نفت خام از بشکه‌ای 3 دلار به حدود 12 دلار موجب بروز مشکلاتی جدی در اقتصاد آمریکا شده بود و آمریکا تلاش می‌کرد تا این دلارهای نفتی را جذب کند. حالا اما میزان دارایی‌های عربستان در آمریکا دوباره اهمیت یافته است، چون حکومت عربستان به‌خاطر افت قیمت‌های نفت از سال 2014 تاکنون و جنگ‌های پرهزینه در خاورمیانه، با فشارهای مالی مواجه شده است. بنا به گزارش بلومبرگ، داده‌های منتشر شده توسط آمریکا بیش از آنکه پاسخ‌هایی را در اختیار گذارد، پرسش آفرین است. چون این رقم تنها 20 درصد از ذخایر دلاری عربستان که بالغ بر 587 میلیارد دلار است را نشان می‌دهد و بنا به اعلام صندوق بین‌المللی پول، بانک‌های مرکزی معمولا حدود دو سوم ذخایر خود را به شکل دلار نگهداری می‌کنند. بلومبرگ این گمان را مطرح می‌کند که ممکن است بخشی از دارایی‌های ارزی عربستان در شعب برون‌مرزی بانک‌های آمریکایی قرار داشته باشد. در پی افشای مدارک دال بر دست داشتن عربستان در حوادث 11 سپتامبر آمریکا، بحث احتمال تصویب لایحه ضد عربستانی در کنگره آمریکا قوت گرفته بود که عربستان تهدید کرد در صورت تصویب این لایحه، دارایی‌های خود را از آمریکا خارج خواهد کرد. این لایحه دولت عربستان را به اتهام حمایت مالی از عوامل تروریستی حملات 11 سپتامبر تحت تعقیب قضایی قرار می‌داد و عربستان احتمال می‌داد که دارایی‌هایش در آمریکا مصادره شود.


افزایش 12 درصدی حقوق کارکنان


 

تازه‌ترین اخبار از روند بررسی و ابلاغ بودجه 1395 حاکی از آن است که قانون بودجه به زودی با ابلاغ مجلس در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت و احکام مربوطه از جمله افزایش حقوق کارکنان از هفته آینده در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، پیگیری آخرین شرایط بودجه 1395 باتوجه به اتمام اردیبهشت ماه در آخر هفته جاری و به تبع آن تمام شدن دوره زمانی اجرای بودجه دو دوازدهم، از این حکایت دارد که به احتمال فراوان لاریجانی، رئیس مجلس امروز -چهارشنبه- قانون بودجه 1395 را به دولت ابلاغ می‌کند.

در این فرایند با ابلاغ قانون بودجه از سوی رئیس جمهور به سازمان مدیریت و برنامه ریزی، این سازمان نیز با تدوین آیین نامه های لازم قانون را در اختیار دستگاهها قرار داده و از هفته آینده اجرایی خواهد شد.

بودجه 1395 در حالی با حدود دوماه تاخیر در دستور کار مالی دولت قرار می‌گیرد که با توجه به اینکه لایحه آن با دیرکرد حدود 40 روزه به مجلس ارائه شد، همزمانی با انتخابات مجلس دهم مانع از تصویب لایحه شده و در نهایت دولت لایحه دو دوازدهم برای دو ماه ابتدایی امسال پیشنهاد و به تصویب مجلس رسید. در دوماه اول امسال، قانون بودجه مورد اجرای بر اساس قانون سال گذشته و احکام آن بود. این در حالی است که با ابلاغ قانون بودجه 1395، از هفته آینده احکام بر اساس آن اجرایی می‌شود.

در این بین افزایش حقوق کارکنان دولت نیز مورد توجه است که در دو ماه اول امسال بر اساس احکام سال گذشته همچنان پرداخت شده ولی برای خرداد ماه با افزایش 12 درصدی پرداخت می‌شود. مابه‌التفاوت حقوق های پرداخت شده در دو ماه اول سال نیز با نرخ های جدید ابلاغی، محاسبه و به کارکنان پرداخت می شود. میزان افزایش حقوق کارکنان در سال1394 حدود 14 درصد بود.


چهار خطر پیش روی ایران


ایران و عربستان سعودی تنش‌هایی را به وجود آوردند. این وضعیت درست زمانی است که ایران درمورد برنامه فعالیت هسته‌ای به توافق رسیده و آماده است که پس از سال‌ها تحریم، به بازارهای جهانی بپیوندد. هرگونه اقدام نظامی هم اکنون هزینه‌بر خواهد بود، اما اقتصاد ایران در برابر چهار خطر قرار دارد.

در ادامه مطلب دنبال کنید.

ادامه مطلب

خانه 100 میلیون دلاری دونالد ترامپ +تصاویر


زندگی دونالد ترامپ، تنها نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا این روزها به صدر اخبار رسانه‌های جهان راه یافته است. در همین راستا تعدادی از تصاویر منزل او در خیابان پنجم نیویورک منتشر شده است. تصاویر این خانه رویایی را ادامه مطلب دنبال کنید.


ادامه مطلب

مجموعه جواهرات باورنکردنی الن بارکین


مبلغ 20 میلیون و 369 هزار و 200 دلار در حراج کریستی نیویورک، 10 اکتبر 2006 !

در پی جدایی ناگهانی سرمایه دار معروف امریکایی رونالد پرلمن و هنرپیشه معروف هالیوود الن بارکین، وی مجموعه جواهرات به جای مانده از پرلمن را به حراج گذاشت. در این حراجی بیش از 100 قلم از جواهرات این مجموعه بالغ بر 20 میلیون دلار به فروش رسید که 100 درصد کالاها با قیمت نهایی به فروش رفت. این فروش رکود 4 حراجی برتر کلکسیون های شخصی را از خود به جای گذاشت. ادامه خبر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید. 


ادامه مطلب

کانال تلگرام پیام نگار


به نام خداوند حکیم

 

با عرض سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی!!

 

شرکت ایده پرداز پیام نگار در نظر دارد فعالیت کانال تلگرام خود را بیشتر و متنوع تر کند و مطالبی از قبیل:

 

👈آموزش بورس

👈داستان های کوتاه

👈راه ها و نکات ویژه ی کسب وکار

👈فایل های بسیار مفید مرتبط با کسب و کار

👈و ...

را خدمت شما دوستان عزیز ارائه دهد، به همین خاطر به یاری شما دوستان عزیز جهت افزایش عضو نیازمند است.

 

منتظر اتفاقات نو و جالب باشید...

همراهی شما مایه ی دلگرمی ماست..

 

👈بهترین کانال کسب و کار ایران:


@payamnegar

https://telegram.me/payamnegar

 

 

بنر حمایتی رایگان پیام نگار

 

برای رسیدن به جهان پاک باید در سرمایه‌داری تجدیدنظر شود


کارشناسان اقتصاد محیط زیست هشدار داده‌اند که اگر دمای متوسط جهانی از 2 درجه‌ی سانتیگرادی که در مجمع اقلیم پاریس برای حداکثر افزایش دما تعیین شد، بالاتر برود، ارزش دارایی‌های مالی جهان بین 2.5 تا 24 تریلیون دلار ....ادامه خبر را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

ادامه مطلبتمام حقوق این سایت برای پیام نگار : مرجع کسب وکار ایران محفوظ است. و نسخه برداری از آن بدون قرار دادن لینک کاملا غیر اخلاقی و غیر قانونی است.